Získejte slevu 10 % na první nákup + další výhody

O nás

TEHDY TO VŠECHNO ZAČALO

Únor 2022

Krásný den, tady Lukáš, Denisa a Lilia.

Ještě před pár měsíci nás ani nenapadlo, že si vlastně tak trochu začneme plnit svůj tajný sen. Sen, o kterém jsme nikdy nemluvili. Nikdy ho neplánovali. A přitom jsme ho měli ve svých hlavách a ve svých srdcích. Předávat lidem to co sami máme rádi.

Milujeme přírodu a děláme všechno proto, abychom žili v útulném domově. To přitom nemusí znamenat hory předraženého luxusního nábytku a bytových doplňků. Snažíme se vrátit v tomto směru zpět. Zpět k základům. K přírodě. Protože ta nám dává ty nejkrásnější materiály, které můžeme využít.

Proto vyrábíme krásné produkty ze dřeva.

Jsme kreativní. A snažíme se všechny své nápady zhmotnit v něco, co může zkrášlit prostředí kolem nás. A právě teď jsme se rozhodli, že tuhle možnost dopřejeme i vám. Lidem, kteří ocení kvalitní a z většiny ruční práci, výrobky vyrobené v naší krásné české kotlině.

Fotografie Lukáš, Denisa a Lilia

OBYČEJNÉ LETNÍ RÁNO

Srpen 2022

Dnes je 5. srpna 2022 a mě napadlo, že na této stránce začnu psát příběh našeho online obchůdku. Před dvěma dny jsem natočil video, které najdete na Instagramu. A protože je mi jasné, že ne každý nás tam sleduje, tak abych vás o něj nepřipravil, nahrál jsem ho i sem.

Je to jen takové krátké seznamovací video. Abyste viděli, kdo za tímto projektem stojí. Původně jsem chtěl, ať jsme na videu všichni. Ale bylo 6:30 ráno a holky ještě spaly. Ale příště už je vytáhnu 🙂

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku.

KRÁTKÉ OHLÉDNUTÍ

Leden 2023

E-shop jsme spustili před necelým rokem - v únoru 2022. A první půlrok byl pro nás obdobím seznamování se s novými úkoly, které se před námi objevovaly. Stále jsme se hodně učili a zdokonalovali především výrobní proces, tak abychom byli schopni efektivněji a rychleji odbavovat postupně rostoucí počet objednávek.

Vedle toho jsem ale jako webdesigner vykonával dál svou běžnou práci. A na e-shop tak zbývalo jen pár hodin (pokud vůbec) a víkendy. Jenže já jsem potřeboval tvořit web pro nás, spustit reklamy, komunikovat se zákazníky, přidávat obsah na sociální sítě, balit objednávky, vozit je k přepravcům atd. A samozřejmě taky vyrábět + věnovat se rodině + aspoň chvíli spát.

Nastal čas na změnu. V polovině roku jsem ukončil všechny velké spolupráce, aby se mi konečně uvolnily ruce a měl jsem dostatek času na e-shop i rodinu. A bylo to to nejlepší rozhodnutí, díky kterému jsem každý den získal víc jak 8 hodin času navíc.

Mimochodem. Na podzim jsme se s Denčou vzali, tak že už jsme kompletní rodina i „papírově“. Byl to ten nejkrásnější den v roce a jeden z nejkrásnějších v životě.

Hned po svatbě jsme se rozhodli do toho pořádně šlápnout, abychom byli připraveni na vánoční sezónu. Přišly nové výrobky, nové objednávky a nové krásné reakce vás zákazníků. Moc si jich vážíme a děkujeme za ně!

Dnes jen žasnu nad tím, kam jsme se v druhé polovině roku 2022 posunuli. Dokonce jsme v prosinci stihli účast na našem prvním vánočním trhu. A byla to skvělá zkušenost. Už teď se těšíme na další.

Je leden 2023. Máme tu nový rok a nové plány. Chystáme se na další sezónu a na základě dosud získaných zkušeností vymýšlíme nové produkty. Těšíme se na to, jak bude náš příběh pokračovat.

Děkujeme, že jste tu s námi. ♥ L+D+L

Náš den D. Skoro po 10 letech, ale přeci.

Několik návštěvníků trhu nám řeklo: „Viděli jsme tu vaší konkurenci, je tu několik stánků, ale vy to máte nejhezčí.“ Tohle člověka opravdu zahřeje u srdce.

Dáváme si záležet

Používáme přírodní materiály a snažíme se z na první pohled obyčejné zásilky udělat zážitek už při jejím rozbalování.