O nás

Květen 2024 | Nové produkty

Máme za sebou další rok a konečně vám můžeme představit něco, co jsem měl ve své hlavě prakticky od začátku, kdy jsem začal jako táta pracovat na projektu LiliDesign.cz. V podstatě je to produkt, kvůli kterému celý náš e-shop před více jak dvěma lety vznikl.

Naše Lili miluje motorické montessori hračky. Díky nim se sama krásně učí činnostem, které se jí budou hodit v jejím životě. A tehdy jsem měl nápad vyrobit víceúčelovou stavebnici, která jí umožní tvořit zajímavé projekty.

Rok vývoje a ladění je za námi a my vám tak můžeme představit naší novou motorickou montessori stavebnici LiNeli. Více si o ní můžete přečíst v článku, který jsem napsal na náš nový blog. Děkujeme vám za důvěru. 🙏

Přečíst článek

O nás
O nás

Leden 2023 | První rok

E-shop jsme spustili před necelým rokem. A první půlrok byl pro nás obdobím seznamování se s novými úkoly, které se před námi objevovaly. Stále jsme se hodně učili a zdokonalovali především výrobní proces, tak abychom byli schopni efektivněji a rychleji odbavovat postupně rostoucí počet objednávek.

Dnes jen žasnu nad tím, kam jsme se v druhé polovině roku 2022 posunuli. Dokonce jsme v prosinci stihli účast na našem prvním vánočním trhu. A byla to skvělá zkušenost. Už teď se těšíme na další.

Je leden 2023. Máme tu nový rok a nové plány. Chystáme se na další sezónu a na základě dosud získaných zkušeností vymýšlíme nové produkty. Těšíme se na to, jak bude náš příběh pokračovat.

Pojďte si něco pěkného vybrat

Září 2022 | A byla svatba

Na podzim jsme se s Denčou vzali. Byl to ten nejkrásnější den v roce a jeden z nejkrásnějších v životě.

Hned po svatbě jsme se rozhodli do toho pořádně šlápnout, abychom byli připraveni na vánoční sezónu. Přišly nové výrobky, nové objednávky a nové krásné reakce vás zákazníků. 

Moc si jich vážíme a děkujeme za ně!

Prozkoumejte hodnocení

O nás

Srpen 2022 | Letní ráno

Je 5. srpna 2022 a mě napadá, že na téhle stránce začnu psát příběh našeho online obchůdku. Před dvěma dny jsem natočil video, které najdete na Instagramu. A protože je mi jasné, že ne každý nás tam sleduje, tak abych vás o něj nepřipravil, nahrál jsem ho i sem.

Je to jen takové krátké seznamovací video. Uděláte nám však radost, když nás začnete sledovat.

Sledujte nás na Instagramu, Facebooku a YouTube.

Únor 2022 | Tehdy to začalo

Milujeme přírodu a děláme všechno proto, abychom žili v útulném domově. Snažíme se vrátit v tomto směru zpět k základům. K přírodě. Protože ta nám dává ty nejkrásnější materiály, které můžeme využít. Zejména dřevo, se kterým velice rádi pracujeme.

A já jsem ze všeho nejvíc táta úžasné dcery Lilie, která mi byla (a v současnosti je) tou největší inspirací vůbec začít dělat něco takového. Jako webdesigner a tvůrce mám rád hezké věci. Ať už virtuální, nebo hmotné.

A právě projekt LiliDesign.cz mi umožňuje odpoutat se od počítače a hezké věci z virtuálního světa, kde je navrhuji, přenášet do reality.

Lukáš Kochrda, zakladatel LiliDesign.cz

O nás

Dáváme si záležet

Používáme přírodní materiály a snažíme se z na první pohled obyčejné zásilky udělat zážitek už při jejím rozbalování. Děkujeme za důvěru. ♥ L+D+L