Získejte slevu 10 % na první nákup + další výhody

Zakázková výroba

Kromě standardní nabídky v našem e-shopu se zabýváme také zakázkovou výrobou. Až už jste jednotlivec nebo firma. Pokud potřebujete něco, co v e-shopu nemáme a rádi byste to s pomocí laserové technologie vyrobili, dejte nám o sobě vědět a určitě se domluvíme.

Na zakázku vyrábíme cokoliv, co nám technologický proces dovolí. Pro výrobu používáme primárně překližku (buk, bříza, topol) o síle od 1 mm do 6 mm. Po domluvě můžeme zpracovávat i jiné materiály s výjimkou kovovových.

Pracujeme na profesionálních CO2 laserech o výkonu 100 W, které jsou ideální kombinací pro možnost řezání i gravírování.

Vše od prvotního grafického návrhu, přes přípravu programu pro vyřezávání a gravírování až po finální úpravy, broušení, lepení a kompletaci děláme sami.

➡️ Fyzické osoby

Líbí se vám něco, co není v naší nabídce a chtěli byste to od nás vyrobit? Dárek pro své blízké, něco pro sebe, pro své děti. Žádný problém. I když budete chtít jen jeden kus, rádi vám s tím pomůžeme.

➡️ Podnikatelé a firmy

Potřebujete něco pro své podnikání, pro své produkty? Reklamní materiály, krabičky apod.? Vyrobíme cokoliv od magnetek, přes cedulky, krabičky až po sofistikované a originální bedýnky. Nebo třeba různé polotovary, formy a šablony pro další zpracování. Vše je o domluvě. Stačí si říct.

Ukázky naší práce

Podívejte se na ukázky práce pro některé naše vybrané partnery. A třeba zjistíte, že by se vám taky něco hodilo.

Chcete spolupracovat?

Máte nápad na výrobek, na kterém byste s námi rádi spolupracovali? Dejte nám o sobě vědět.