Zvířátkové pexeso

Jedinečná dřevěná hra, která nadchne vaše děti svou kreativitou a praktičností. Každé kolečko představuje zvířátko, které nejenže baví a učí, ale také nabízí možnost vybarvení podle dětské fantazie. Tohle pexeso není jen obyčejná hra, je to nástroj pro rozvoj myšlení, paměti a motoriky vašich dětí, který navíc snadno vydrží i náročné zacházení. Buďte připraveni na dlouhé hodiny zábavy a učení.

Látkový sáček obsahuje 28 dřevěných koleček se zvířátky.

Dostupnost SKLADEM
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Zvířátkové pexeso
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 ,-
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500 ,-
Většina produktů jsou naše vlastní návrhy
Originální výrobky
Tvoříme si vlastní návrhy
Garance kvality, ručíme za svou práci
Garance kvality
Ručíme za svou práci
Česká výroba, tvoříme srdcem na Vysočině
Česká výroba
Tvoříme srdcem na Vysočině

Víc než jen hra

Zvířátkové pexeso není jen obyčejná hra. Je to nástroj, který poskytuje nejen zábavu, ale také rozvíjí dětskou mysl a motoriku. Každý obrázek zvířátka je příležitostí k učení a poznávání pro vaše dítě. 

Ať už se učí rozlišovat tvary, barvy nebo jen jednoduše trénuje svou paměť, zvířátkové pexeso je pro něj ideální společník.

Zvířátkové pexeso
Zvířátkové pexeso

Neomezené možnosti využití

S tímto pexesem jsou možnosti skutečně neomezené. Můžete ho použít jako klasickou hru, kde se děti snaží najít dvojice stejných obrázků. 

Nebo ho využít jako pomůcku pro rozvíjení paměti. Ale nekončí to jen u toho. 

S pastelkami v ruce se děti mohou vyřádit ve výtvarném projevu a zvířátka vybarvit podle vlastní fantazie. To vše s jediným produktem.

Prakticky nezničitelné

Když se jedná o produkty pro děti, odolnost je klíčová. Naše zvířátkové pexeso je vyrobeno z kvalitní bukové překližky, která vydrží i náročné zacházení malých rukou. 

A pokud by se někdy stalo, že se něco poničí, není třeba zoufat. Stačí jemně přebrousit pomocí smirkového papíru a pexeso je opět jako nové. To je záruka dlouhodobého využití a radosti.

Zvířátkové pexeso
Zvířátkové pexeso

Bezstarostná zábava

S naším zvířátkovým pexesem si můžete být jisti, že vaše děti budou mít nejen zábavu, ale také bezpečí. I když je hra odolná, doporučujeme ji používat pod dozorem dospělé osoby. 

A pokud by se nějaké zvířátko ztratilo, nebo by bylo potřeba jakékoli opravy, stačí nám dát vědět a my vám s tím rádi pomůžeme. S naším zvířátkovým pexesem je každý hrací okamžik bezstarostný a plný radosti.

Kategorie: Hry a zábava
Průměr koleček: 5 cm
Obsah balení: 28 koleček / 14 zvířátek
Materiál: Buková překližka
Upozornění: Výrobek je motorická pomůcka, kterou je možné používat pouze pod dohledem dospělé osoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty